Grzejniki elektryczne AeroFlow są świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie jest dostęp do prądu. To rozwiązanie nie tylko ma doskonały wpływ na środowisko, ale dzięki niemu nie musisz dodatkowo inwestować pieniędzy w instalację. Stosując je jako główne ogrzewanie w Twoim nowym domu – oszczędzasz na kotłowni, drogich instalacjach, serwisach i kosztach pobocznych. W dodatku energooszczędne ogrzewanie elektryczne jest wydajne i wcale nie takie drogie, jak się powszechnie uważa. Idealne sprawdzi się w połączeniu z dostawcą energii ze źródeł odnawialnych (energia wiatrowa, woda, fotowoltaika). Możesz też zastosować je jako dodatkowe źródło ciepła w połączeniu z piecem opalanym drewnem. Nasze grzejniki elektryczne to najlepszy sposób na ciepło, komfort i nowoczesność. Teraz w łatwy sposób możesz sterować odpowiednią temperaturą, dzięki czemu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze na poborze prądu. Sprawdź, dlaczego zastosowanie ekonomicznego grzejnika elektrycznego jest idealne dla Ciebie.

Z czego zbudowany jest Grzejnik akumulacyjny AeroFlow?

Technologia AeroFlow składa się z idealnej kombinacji specjalnie ukształtowanych listew stalowych i rdzenia akumulacyjnego z wysoko zagęszczonego szamotu. Ciekawostką jest grubość rdzenia. W tak zwanym “gorącym procesie prasowym” – wkład, który ma 16 cm zamieniany jest na 2 cm. Mimo to właściwości akumulacyjne nie ulegają zmianie, a grzejniki otrzymują tak cienką formę jak nigdy dotąd. W takim wkładzie hermetycznie zatopione zostały przewodniki cieplne wykonane z chromu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych grzejników elektrycznych, to nie stalowa obudowa jest ogrzewana, ale szamot który bardzo dobrze przechowuje ciepło, aby utrzymać temperaturę grzejnika na stałym poziomie przez długi czas bez konieczności ładowania. Grzejnik elektryczny nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie. Ponadto żebrowana powierzchnia grzejnika elektrycznego AeroFlow emituje więcej promieniowania cieplnego niż urządzenia o płaskiej powierzchni. Nasza oferta dopasowana jest w taki sposób, aby produkty wykorzystywały maksimum energii, a następnie zmieniały ją w ciepło w Twoim domu i to w wydajny sposób. Dzięki temu są energooszczędne. Koszty ogrzewania na pewno okażą się znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych grzejników elektrycznych nie działających na zasadzie akumulacji.

Jak działa Grzejnik elektryczny energooszczędny AeroFlow?

Grzejniki elektryczne nie działają w sposób ciągły – pobierają prąd tylko przez 20 minut w ciągu godziny do maksymalnego naładowania, następnie wyłączają się i 40 minut oddają ciepło zakumulowane wewnątrz bez użycia prądu. Cykl krótkiego ładowania i oddawania ciepła powtarza się w ciągu całego dnia. Jeśli pomieszczenie będzie utrzymywało temperaturę zadaną na termostacie, grzejnik nie włączy się na kolejne ładowanie do czasu aż temperatura spadnie poniżej zaprogramowanej lub w celu podtrzymania temperatury włączy się do ładowania tylko na kilka minut. To wszystko sprawia, że nasze energooszczędne ogrzewanie elektryczne spełnia potrzeby każdego klienta i dba o jego budżet. Temperatura powierzchni grzejników elektrycznych AeroFlow wynosi 30 – 65 stopni Celsjusza w zależności od ustawienia.
Kolejną cechą charakterystyczną grzejników elektrycznych AeroFlow jest dbanie o Twój komfort. Nasze ekonomiczne grzejniki zamontujesz w każdym budynku, w którym nie będziesz chciał wykonywać większych rewolucji lub gdy chcesz szybko wymienisz sposób ogrzewania na inny. Produkt nie wymaga specjalnego montażu, dlatego umieścisz go w dowolnym miejscu w domu. Ciepło magazynowane jest w tego rodzaju grzejnikach przez długi czas, dzięki temu możesz ogrzewać swój dom za darmo, łącząc system grzewczy AeroFlow z fotowoltaiką.